Trebuia sa cobor din autobuzul 806 la statia Diana Casa Natura si am apasat
pe butonul de oprire din timp; autobuzul a trecut fara sa opreasca (intr-adevar
nu coboara nici naiba in pustietatea aia...) asa ca am apucat sa cobor
abia la urmatoarea, noroc ca era aproape (Diana Niscemi) si m-am intors pe
jos pe aceasta poteca placuta pe marginea drumului asfaltat.